Úvodní stránka
Kam dnes? Kam o víkendu? 10 posledně přidaných Vylep plakát!!! Koncert kapely nebo interpreta??Máte děti a plánujete, co dnes (zítra) budete dělat?
Hledáte nějakou aktivitu ve vašem okolí? Plánujete program na cestu nebo dovolenou?
Pořádáte nějakou akci nebo událost? Chcete o ní dát vědět co nejvíce lidem?


VYLEP-PLAKAT.CZ je internetový portál, na kterém si přehledně prohlídnete plakáty vylepené na jednom místě. Je také i prvním a jediným portálem v České republice, kam může svůj plakát vylepit kdokoli a zcela bezplatně.

Jak server funguje?

Organizátoři akcí, knihovny či informační centra pravidelně vkládají své plakáty a popisy pomocí jednoduchého formulář přímo na server. Server na oplátku akce seskupí podle druhu a místa. Návštěvníkovi pak nabídne přehledný seznam toho, co se právě děje v jeho městě či regionu, anebo kam jít s dětmi či na divadlo. Vše jako na dlani. Nic vám neuteče!

Proč vylepit plakát?

Můžeme Vám pomoci zviditelnit vaši akci. Jak? Na server denně přichází tisíce návštěvníků, kteří plánují dovolené, služební cesty či víkendy. Několikrát denně aktualizujeme seznam akcí, které okamžitě posíláme ny vyhledávače jakými je například Google anebo Seznam. Vylepení plakátu u nás trvá necelou minutu a je zcela zdarma. Jsme přesvědčeni, že je to dobře využitá minuta, která se vám rozhodně musí vrátit.

VYLEP-PLAKAT.CZ umí:

  • zobrazit plakáty včetně detailu ve vysokém rozlišení
  • vybrat si jakýkoliv region po celé České republice
  • vyhledávat plakáty/akce přes filtr
  • nahrávat texty plakátů přímo z Wordu nebo jiného textového editoru bez ztráty formátování

Proč je někdy více a jindy méně vylepených plakátů?

Počet vylepených a anoncovaných akcí závisí na samotných pořadatelích, kteří je sem vylepí. Kolísání počtu samotných událostí neovlivníme. Počátkem léta to bývají stovky, během roku je to o něco méně. Zobrazují se pouze aktuální události, staré nearchivujeme a okamžitě mažeme.